Home              Contact

SALOON HARMONIE

Jmenuji se Markéta Vivien Šimáčková. Narodila jsem se 17. dubna 1974 ve Vysoké Mýtě. Ve svém životě jsem něco stále něco hledala asi samu sebe a také vnitřní uspokojení, radost naplnění a pochopení a otevřela se mi cesta, kterou jdu a to je cesta pochopení odpuštění, sobě i druhým.  Tuto cestu jsem se rozhodla ukázat dalším lidem po své životní zkušenosti kdy jsem začala chápat, že nemoc tu není proto, abychom ji léčili, ale abychom se z ní ponaučili.

Pochopila jsem, že každá nemoc má svoji příčinu nebo problém v určité oblasti našeho života má také svoji příčinu a formou terapií ať už sezení a povídání, výkladem karet, numerologie, kineziologii či hloubkovou terapií dochází k léčení témat, které nás trápí nebo problému, které jsou často psychosomatického původu. Tato terapie je vhodná, když člověk nechápe co se mu životě děje a nerozumí sobě, druhým. Pomáhám lidem , aby dokázali  pojmenovat problém, který řeší a také sami  v sobě dokázali číst a pochopili co se jim  v jejich  životě děje. Proč máme vztahy takové jaké máme? Proč se cítíme  tak jak se cítíme?

Čerpám ze svých vlastních životních zkušeností,  protože se nedá vyčíst z knížek , naučit, aby člověk mohl pomoci s problémem a pochopit toho druhého je to o vlastním  prožitků a zvládnutí životních zkoušek. Když si něčím podobným projdeme pak neodsuzujeme a neposuzujeme. Do terapií mi chodí lidé s podobnými tématy , které jsem už vyřešila. Když je člověk dlouho v nějakém problému, trpí tím naše tělesná schránka tělo a člověk může onemocnět. Většina z nás toto řeší léky.  Je to nejrychlejší způsob jak si pomoci, ale někdy se může stát , že se nemoc vrátí a to proto, že není odstraněna , pochopena příčina. Dle mého názoru je důležité léčit nemoc klasickým způsobem  pomocí odborného  lékařského vedení , ale také  se i zajímat o příčinu našeho onemocnění, protože vše je propojené a nic se nám neděje náhodou.. A důležité proto, abychom se uzdravili naše  tělo nebo nějakou oblast v našem životě je  pochopit a změnit své postoje, svůj  život. Úžasné  je na tom to , že všechno jde a vždycky je cesta. Je  to jen o hlubším zamyšlení se nad námi  samými a ochotou něco změnit. Tato cesta je pro každého člověka, který ji je otevřený a věří. Protože bez viry, pokory a zamyšlením se nemohu určité věci měnit. Je to cesta , kde si člověk srovná hodnoty co je opravdu důležité a co méně. Člověk se odprostí  od povrchního materiálního způsobu života a zamyslí  se nad svou hloubkou a vůbec přijme to, že něco takové existuje a že se můžou dít zázraky a že ta možnost je tady pro každého a začíná to v nás samých jakým způsobem přistupujeme sami k sobě ke svému životu jak si sebe a svého života vážíme.

Stačí si  uvědomit a věřit, že každá nemoc, každý problém má řešení a když jsme v hluboké temnotě a naše mysl je ji zastřená nevidíme světlo, ale to světlo  naděje je tu pro každého z nás jen musíme věřit , chtít a něco proto udělat. Můžeme mít všechno po čem toužíme jen musíme také vědět co vůbec chceme, často víme co nechceme, ale co vlastně chceme? A když už to víme tak stačí jen věřit, přát si a dovolit si to.

Pokud k nám naše přání nepřichází pak je důležité nahlédnout do příčiny,bloku proč  nám naše štěstí nejde naproti. Člověk pokorný trpělivý se silnou vírou může očekávat zázraky. Přeji Vám ve Vašem  životě mnoho kouzelných okamžiků  pochopení lásky a zázraku.

Studio Fresh
Tel.: 722 926 684
simackova@unet.cz
www.saloonharmonie.cz

Usui Shiki Ryoho Reiki
2009 - 2013 © Salon Vivien | Tento web spravuje firmy IT Partner